filmy ke stažení

Film Bod zlomu ke stažení

stáhnout Bod zlomu
titulky Rok : 2015 Režie : Ericson Core Délka : 113 minut
Akční Krimi Thriller
Německo 2015

 

Volným pádem a bez jištění míří do kin Bod zlomu, akční adrenalinový thriller, jehož hrdinové jedou v každém momentu na plné obrátky a na doraz. Vysoko,
hluboko, rychle, zběsile nebo vzhůru nohama provádí neznámá skupina své šílené loupeže a ve stejném stylu musí probíhat i pátrání po nich. Kdo první narazí na limity svých možností? Kdo první najde svůj Bod zlomu? Zločin nebo spravedlnost?
Mladý agent FBI Johnny Utah v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace. Skupina nezná žádné limity a právě daleko za hranicemi běžných omezení a pod vedením charismatického vůdce Bohdiho provádí nevídané a velmi propracované zločiny. Utah postupně získává informace i důvěru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň ale začíná pochybovat o svých oficiálních povinnostech. Je čím dál více pohlcen opojným a nespoutaným životním stylem, kde je hlavním krédem svoboda a adrenalin. Bez ohledu na to, kolik pravidel se poruší a kolik lidí zemře.
Zárukou nadupané akční podívané je režisér Ericson Core, který jako kameraman natočil první zakládající díl série Rychle a zběsile nebo Odplatu s Melem Gibsonem. Akce ve filmu bude navíc maximálně autentická, tvůrci se totiž co nejvíce snažili dát přednost skutečným lidem před počítačovými triky. Adrenalinové výkony a kousky ve filmu předvádějí opravdové hvězdy extrémního sportu, často za velmi nebezpečných okolností. (Bontonfilm)

 

Hrají :
Teresa Palmer,Luke Bracey,Édgar Ramírez,Ray Winstone,Delroy Lindo,Bojesse Christopher,Tobias Santelmann,Matias Padin,Clemens Schick,Nikolai Kinski,Glynis Barber,Jaymes Butler,Judah Lewis,Senta Dorothea Kirschner,Jeff Burrell,Francesco Martino,Joe Toedtling,Alexander Yassin,Christian Koch,Patrick Dewayne,Stephan Baumecker,Jörg Reichlin

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář