filmy ke stažení

Film DUFF, The ke stažení

stáhnout DUFF, The
titulky Rok : 2015 Režie : Ari Sandel Délka : 101 minut
DUFF, The ke stažení
Komedie
USA 2015

 

Středoškolská komedie VOTKa vypráví o náctileté středoškolačce Biance, která není ve škole vůbec oblíbená a má dvě kamarádky – Jess a Caitlin, školní hvězdy.
Už se blíží školní párty a vzápětí školní ples. Caitlin i Jess mají na ples někoho, s kým půjdou. Jediná Bianca nemá nikoho. Jess jí nabízí několik kluků, je však jediný, o koho má Bianca zájem – Toby Tucker.
Je den párty a Bianca se připravuje, aby vypadala alespoň trochu k světu. Na párty jí Wesley, její dlouholetý (ne)kamarád, řekne, že je VOTKa (Vybraná Ošklivá Tlustá Kamarádka). A Bianca se s tím rozhodne něco dělat. Dohodne se s Weslym, že mu pomůže s fyzikou, ze které propadá – a Wesley ji „odpáře“ pojmenování VOTKa, změní ji. Je to ale těžké. Jdou spolu do obchodního domu, kde si Bianca zkouší různé modely a místo figuríny si představí Tobyho a trošku se „rozjede“. Ani jeden z nich však netuší, že ji celou dobu natáčí Caitlin. Toto video potom obletí celou školu a Bianca je stále víc nenáviděná. Povede se Weslymu změnit obraz Biancy k lepšímu?

 

Hrají :
Mae Whitman, Robbie Amell, Bella Thorne, Allison Janney, Ken Jeong, Skyler Samuels, Bianca A. Santos, Nick Eversman, Romany Malco, Tony Cavalero, Gabriela Fraile, Marisela Zumbado, Rebecca Weil, Benjamin Davis

 

DUFF, The ke stažení

Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

DUFF, The ke stažení

Vložit komentář