filmy ke stažení

Film Inferno ke stažení

stáhnout Inferno
titulky Rok : 2016 Režie : Ron Howard Délka : 121 minut
Mysteriozní Thriller
USA 2016

 

Držitel Oscara Ron Howard se vrací, aby se ujal režie filmové adaptace nejnovějšího dílu filmové série spisovatele Dana Browna (Šifra mistra Leonarda)
o Robertu Langdonovi, která utržila po světě přes miliardu dolarů. Ve snímku Inferno se známý symbololog (opět v podání Toma Hankse) pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou (Felicity Jones), doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí. (Falcon)

 

Hrají :
Tom Hanks,Felicity Jones,Ben Foster,Omar Sy,Irrfan Khan,Sidse Babett Knudsen,Ana Ularu,Ida Darvish,Wolfgang Stegemann,Attila Árpa,Jon Donahue,Xavier Laurent,Slim Khezri,Christian Stelluti,Mirjam Novak,Cesare Cremonini,Peter Linka,Alessandro Fabrizi,Martin Angerbauer,Mehmet Ergen,Peter Schueller,Simone Mariani,Fausto Maria Sciarappa

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář