filmy ke stažení

Film Kolonie ke stažení

stáhnout Kolonie
titulky Rok : 2015 Režie : Florian Gallenberger Délka : 110 minut
Drama Historický Romantický Thriller
Lucembursko 2015

 

Lena (Emma Watson) je letuškou a i když je německou občankou, jejím druhým domovem je Chile. V této zemi totiž žije i její partner Daniel (Daniel Brühl).
Je rok 1973, v čele země stojí levicový prezident Salvador Allende a jeho vláda silně rozděluje společnost na jeho podporovatele a odpůrce. Daniel stojí na jeho straně a aktivně se účastní politických mítinků a demonstrací. Pak ale přijde násilný převrat vedený generálem Pinochetem, který zavádí v zemi vojenskou diktaturu. Během zatýkání levicových aktivistů dojde i na Daniela a Lenu, kteří se ocitnou na nechvalně proslulém fotbalovém stadionu, který chilské juntě slouží jako internační tábor nežádoucích osob.
Lena je po čase propuštěna, ale Daniel se ztratí neznámo kde. Lenu pátrání po jeho osudu zavede až k branám podivné náboženské kolonie Dignidad. Tu založil a vede bývalý nacistický lékař a současný evangelický kazatel Paul Schäfer (Michael Nyqvist). Lena do kolonie vstoupí jako dobrovolnice a je zařazena do jejího ženského oddělení. Podstupuje zde převýchovu otrockou prací. Po čase se jí podaří Daniela v kolonii nalézt a kontaktovat. To je však jen dílčí úspěch. Pokud chtějí mít nějakou budoucnost, musí se dostat nejprve z přísně střeženého komplexu a následně i ze země. (Cinemart)
 

 

Hrají :
Emma Watson,Daniel Brühl,Michael Nyqvist,Richenda Carey,Vicky Krieps,Jeanne Werner,Julian Ovenden,Martin Wuttke,August Zirner,Nicolás Barsoff,César Bordón,Stefan Merki,Steve Karier,Lucila Gandolfo,Katharina Müller-Elmau,Paul Herwig,Johannes Allmayer,Gilles Soeder,Cuco Wallraff

 



Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář