filmy ke stažení

Film Ledová sezóna ke stažení

stáhnout Ledová sezóna
titulky Rok : 2016 Režie : Trevor Wall Délka : 86 minut
Animovaný Dobrodružný Komedie Rodinný
USA 2016

 

V animované komedii Ledová sezóna se lední medvěd Norm vydává ze svého severního pólu do města, které nikdy nespí. Do New Yorku. V jeho týmu jsou tři
nezničitelní arktičtí lumíci a společně musí zajistit svému zasněženému domovu klid od civilizace. A užít si taky trochu legrace, když už jsou jednou ve městě . . . slavný New York teď čeká opravdová Ledová sezóna.
Hlavním hrdinou dobrodružné podívané pro celou rodinu je lední medvěd Norm. Lední medvědi jsou obávané šelmy, mají obrovskou sílu, uplavou až 100km v kuse a mohou při své mohutnosti běžet až rychlostí 40 km v hodině. Na běžné medvědí normy ale Norm kašle, tuleně má rád jako kámoše a ke štěstí mu stačí hlavně dost zábavy a žádní otravní turisté na Arktidě. Teď se ale bláznivý projektant rozhodne postavit luxusní obchoďák a výletní apartmány přímo na jeho ledovém dvorku. Norm musí začít jednat na vlastní tlapu. Se třemi legračními parťáky, nezničitelnými lumíky, vyrazí do New Yorku, kde se musí pokusit šílenému nápadu za každou cenu zabránit. Najednou jsou z nich taky turisté. Betonová džungle je totiž úplně něco jiného než stará dobrá Arktida. Norm se stává maskotem velké společnosti, jenže brzy zjišťuje, že to není jen tak. Právě tato korporace má v rukou budoucí osud jeho zasněženého domova. Pro úspěch téhle ledové výpravy bude třeba získat nějaké lidské spojence a ve světlech velkoměsta rozjet konečně pořádnou show. Naštěstí i naneštěstí jsou s ním jeho tři kamarádi lumíci. Co se nepokazí samo, to si můžou klidně pokazit sami.
Ledová sezóna je velkolepým a zábavným dobrodružstvím živelného medvěda, který se dostal mimo svůj živel. Ten velký slavný New York se na něj a jeho parťáky tváří zpočátku s nedůvěrou, ale brzo se ukáže, že tahle partička umí prolomit ledy. (Bontonfilm)

 

Hrají :
Bill Nighy,Rob Schneider,Heather Graham,Zachary Gordon,Debi Derryberry,Loretta Devine,Ken Jeong,Colm Meaney,Jess Harnell,Gabriel Iglesias,Janet Varney,Michael McElhatton,Salome Jens,Kate Higgins,Charles Adler,Keith Ferguson,Ben Diskin,Candi Milo,Rachel Grate,Cathy Cavadini,Rick D. Wasserman,G.K. Bowes,Mikey Kelley,Rove McManus,Julia Max,Dan Gordon,Nick Shakoour,Eric Price

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář