filmy ke stažení

Film Les sebevrahů ke stažení

stáhnout Les sebevrahů
titulky Rok : 2016 Režie : Jason Zada Délka : 87 minut
Horor
USA 2016

 

Američanka Sára (v podání Natalie Dormer ze seriálu Hra o trůny a z filmové série Hunger Games) se do lesa vydává v rámci pátrání po svém dvojčeti – po
sestře Jess (taktéž ztvárnila N. Dormer), která záhadně zmizela. Sářin manžel Rob (Eoin Macken ze seriálu Noční směna), kterého chování Jess dlouhodobě frustruje, není své manželce skoro 10 tisíc kilometrů dlouhou cestu vymluvit.
Po návštěvě školy, ve které Jess učí, se důvtipná Sára vydává do lesa samotného. Ve společnosti svého charismatického nového známého, přistěhovaleckého novináře Aidena (Taylor Kinney ze seriálu Chicago Fire) vstupuje do lesa, ve kterém by dle důrazných varování „nikdy neměla opouštět vyšlapanou cestu“. Na bezpečí obou z nich dohlíží místní průvodce Michi (japonská hvězda Jukijoši Ozawa), ale s blížící se nocí jim není schopen setrvání přímo v lese rozmluvit a se zdráháním oba nechává lesu napospas.
Vlivem strachu se Sářino vědomí brzy tříští; začíná zpochybňovat Aidenovy motivy, včetně jeho tvrzení, že Jess vůbec nezná. Sara, odhodlaná odhalit pravdu o osudu své sestry, je nucena čelit rozhněvaným a zmučeným duším mrtvých, jejichž obětí se stává kdokoliv, kdo se odváží vstoupit do jejich blízkosti. Tyto zákeřné duše na Sáru číhají na každém kroku, aby ji uvrhli do děsivé temnoty, ve které je nucena bojovat za vlastní spasení. (Falcon)

 

Hrají :
Natalie Dormer,Taylor Kinney,Yukiyoshi Ozawa,Eoin Macken,Rina Takasaki,Kikuo Ichikawa,Noriko Sakura,Yûho Yamashita,Stephanie Vogt,James Owen,Nadja Mazalica,Terry Diab,Meg Kubota,Gen Seto,Yuriri Naka,Yusei,Masashi Fujimoto

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář