filmy ke stažení

Film Pád Londýna ke stažení

stáhnout Pád Londýna
titulky Rok : 2016 Režie : Babak Najafi Délka : 99 minut
Akční Krimi Thriller
Velká Británie 2016

 

Akční jízda v ulicích hořícího Londýna, který se zhroutil pod útoky teroristů. Hrozivé situaci se stejně jako v Pádu Bílého domu postaví Gerard Butler.
A rovnou si říká o cenu pro tvrďáka roku. Trousí hlášky, nepřátele likviduje na mnoho způsobů, nůž používá tradičně i nečekaně, zvýšil násilí i používání slavného slova na F. Záchrana nespočívá v předvídatelných vojenských manévrech, ale v poctivé a tvrdé ruční práci. 

Bílý dům dobyli a teď si teroristé vezmou ještě větší sousto. Na pohřeb britského premiéra se sjedou lídři celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejstřeženějším místem na Zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. Série překvapivých a drtivých útoků za sebou zanechá světové vůdce v pozicích mrtvol, výbuchy šíří zkázu a monumenty anglické metropole jsou v plamenech. Londýn a západní svět se během chvíle ocitnou na kolenou a hledí tváří v tvář budoucnosti v totálním chaosu.
Jedna vůdčí hlava ale zatím sedí na svém krku. Americký prezident (Aaron Eckhart) se pod ochrannými křídly svého osvědčeného strážce (Gerard Butler) řítí ulicemi britské metropole z ohniska zkázy. Útok je ale připraven příliš dobře a následný únik vrtulníkem, který má přinést bezpečí a ráznou odvetu, končí doslova v troskách. Sami a bez jakékoliv podpory stojí strážce se svým prezidentským chráněncem v Hyde Parku uprostřed ochromeného Londýna plného teroristů. Stane se z nich pověstné nejlepší sousto na konec? Hon začíná.

Gerard Butler se ke své postavě vrátil nejen jako herec, ale i jako producent a do filmu vložil několik klasických a téměř staromódních akčních momentů. „V jednu chvíli musíme projet ulicí, kde je připravená hromada střelců. Víme, že to nemusíme přežít, ale je to jediná cesta. Koukneme se na sebe a šlápneme na plyn. To je prostě  Butch Cassidy a Sundance Kid,“ popisuje nadšeně Butler, fanoušek drsňáků stylu Paula Newmana, Steva McQueena nebo Lee Marvina.

Film navazuje na Pád Bílého domu z roku 2013, který celosvětově vydělal přes 160 miliónů dolarů a stal se jedním z překvapivých akčních hitů toho roku. (Bontonfilm CZ)

 

Hrají :
Alon Abutbul,Waleed Zuaiter,Adel Bencherif,Mehdi Dehbi,Shivani Ghai,Owen Davis,Gerard Butler,Aaron Eckhart,Michael Wildman,Radha Mitchell,Stacy Shane,Penny Downie,Patrick Kennedy,Colin Salmon,Angela Bassett,Morgan Freeman,Deborah Grant,Andrew Pleavin,Nancy Baldwin,Nigel Whitmey,Julia Montgomery Brown,Sadao Ueda,Alex Giannini,Elsa Mollien,Philip Appleton,Sean O’Bryan,Jackie Earle Haley,Robert Forster,Melissa Leo,Scott Sparrow,Ginny Holder,Terence Beesley,Charlotte Riley,Bryan Larkin,Joe Fidler,Nikesh Patel,Julian Kostov,Lucy Newman-Williams,Mihail Bilalov,Alan Bond,Dilyana Bouklieva,Bernard Collaco,Nick Donald,Sava Dragunchev,Philip Howard,Bron James,Scott Mahoney,Ricky Rajpal,Santi Scinelli

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář