filmy ke stažení

Film Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa ke stažení

stáhnout Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa
titulky Rok : 2016 Režie : Olga Dabrowská' Délka : 90 minut
Dokumentární
Česko 2016

 

Náš film bude vyprávět o tajemství Divadla Sklep, jeho historii a současnosti a postupně zkoumat principy jeho obdivuhodně dlouholeté existence a soudržnosti,
portrétovat jeho osobnosti. V postupném odkrývání toho, kdo jsou lidé ze Sklepa, co to je Sklep a jaký je jeho příběh, zjistíme, že má své tajemné mysterium, které může být klíčem k záchraně současného zdivočelého světa zmítaného krizí a chaosem. Film je z části „paradokument“ složený z autentických výpovědí, situací skutečných i hraných, divadelních scének, vědeckých experimentů a animací. Ve filmu uvidíte představitele Divadla Sklep, za všechny jmenujme tyto: Davida Vávru, Milana Šteindlera, Tomáše Hanáka, Jiřího Fero Burdu, Roberta Nebřenského, Ondřeje Trojana, Václava Marhoula, David Nolla, Františka Vášu, Janu Hanákovou, Terezu Kučerovou, Martu Marinovou. Kromě herců budou v dokumentu účinkovat také vědecké kapacity, např. ekonom Tomáš Sedláček, psycholog Radek Ptáček či filozof Erazim Kohák.

Divadlo Sklep je atraktivní téma pro mnoho lidí. Sklepem si prošla řada významných osobností, herců, muzikantů a režisérů, kteří fungují v uměleckém a mediálním světě jako úspěšní a oblíbení solitéři. Mnoho lidí netuší, co je to divadlo Sklep, ale dokáže vyjmenovat herce nebo režiséry, kteří jsou s tímto divadlem neodmyslitelně spjati. V tomto filmu se tak dozví nové souvislosti. V roce 2016 oslaví divadlo 45 let své existence, a tak si myslíme, že si velký dokument na plátnech kin zaslouží. (Bio Art Production)

 

Hrají :

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář