filmy ke stažení

Film Terminátor 2: Den zúčtování / Terminator 2: Judgment Day ke stažení

stáhnout Terminátor 2: Den zúčtování / Terminator 2: Judgment Day
titulky Rok : 1991 Režie : James Cameron Délka : 137 minut
Akční Dobrodružný Sci-fi
Francie 1991

 

Deset let po neúspěšném pokusu zabít Sarah Connorovou, matku budoucího vůdce lidstva ve válce proti strojům, se do Los Angeles vrací z budoucnosti nový
Terminátor, typ T-1000, aby zlikvidoval už narozeného Johna Connora. Dospělý Connor v roce 2029 na svoji ochranu posílá do minulosti druhého terminátora T-800. Oba stroje nezávisle na sobě pátrají po malém Johnovi. Chlapec zjišťuje, že T-800 je naprogramován na jeho ochranu a s jeho pomocí osvobodí svou matku z psychiatrického ústavu, kde je léčena z údajné schizofrenie. T-800 oběma vysvětluje, co přinese budoucnost. Tu je však možné změnit…a při tom všem hrdiny stíhá nemilosrdný a zřejmě nezničitelný T-1000.

 

Hrají :
Arnold Schwarzenegger,Linda Hamilton,Edward Furlong,Robert Patrick,Earl Boen,Joe Morton,S. Epatha Merkerson,Castulo Guerra,Danny Cooksey,Jenette Goldstein,Xander Berkeley,Ken Gibbel,Robert Winley,Peter Schrum,Michael Edwards,Ennalls Berl,Don Lake,Richard Vidan,Jim Palmer,Gerard G. Williams,Gwenda Deacon,Don Stanton,Dan Stanton,Colin Patrick Lynch,Noel Evangelisti,Nikki Cox,DeVaughn Nixon,Tony Simotes,Diane Rodriguez,Ron Young,Abdul Salaam El Razzac,Mike Muscat,Dean Norris,Charles A. Tamburro,J. Rob Jordan,Terrence Evans,Denny Pierce,Mark Christopher Lawrence,Van Ling,Michael Biehn,Michael Albanese,Ed Arneson,Debra Casey,Takao Komine,Joel Kramer,Anne Merrem,Scott Shaw,Randy Walker,William Wisher Jr.

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář