filmy ke stažení

Film Valerian a město tisíce planet / Valérian et la Cité des mille planètes ke stažení

stáhnout Valerian a město tisíce planet / Valérian et la Cité des mille planètes
titulky Rok : 2017 Režie : Luc Besson Délka : 137 minut
Akční Dobrodružný Sci-fi
Francie 2017

 

28. století, dosud známý vesmír. Valerian a Laureline jsou zvláštní vládní agenti, kteří mají na starost udržovat pořádek v lidských vesmírných teritoriích.
Ve své práci patří k absolutní špičce. Valerian má se svou parťačkou víc než jen kolegiální záměry. Milostné návrhy směřované k Laureline však spolehlivě likviduje jeho nevalná pověst ohledně žen a vztahů. Přesto, nebo možná právě proto, tvoří dokonalý tým. Na rozkaz ministra obrany se oba vydávají na misi do obrovské intergalaktické stanice Alfa. Úchvatné místo, přezdívané Město tisíce planet, je neustále se rozšiřující metropole, kde všechny vesmírné druhy mezi sebou po staletí sdílejí znalosti, objevy a kulturu. Střed města ale skrývá tajemství. Temné síly ohrožují existenci Alfy. Valerian a Laureline se musí pokusit identifikovat a zneškodnit hrozbu. Začíná nemilosrdný závod s časem. V sázce je nejen existence Města tisíce planet, ale i budoucnost celého vesmíru. (Bioscop)

 

Hrají :
Cara Delevingne,Dane DeHaan,Elizabeth Debicki,Ethan Hawke,John Goodman,Clive Owen,Rihanna,Rutger Hauer,Mathieu Kassovitz,Aymeline Valade,Kris Wu,Sam Spruell,Alexandre Willaume-Jantzen,Jonas Bloquet,Herbie Hancock,Alain Chabat,Alexandre Nguyen,Sam Douglas,Aurelien Gaya,Gavin Drea,Eric Lampaert,Claire Tran,David Michie,Anders Heinrichsen,Roman Blomme,Jean-François Lenogue,Peter Eberst,James Flynn (III),David Clark

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář