filmy ke stažení

Film Ve jménu krve ke stažení

titulky Rok : 2016 Režie : Jean-François Richet Délka : 88 minut
Akční Thriller
Francie 2016

 

Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu „Hells Angel“ Johna Linka, kterého právě propustili z vězení.
Svobodu si ale neužije příliš dlouho – jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení – zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít… (Bohemia MP)

 

Hrají :
Mel Gibson,William H. Macy,Thomas Mann (II),Elisabeth Röhm,Erin Moriarty,Diego Luna,Dale Dickey,Ryan Dorsey,Michael Parks,Daniel Moncada,Richard Cabral,Raoul Trujillo,Katalina Parrish,Tait Fletcher,Luce Rains,Genia Michaela,Christopher Atwood,Rich Chavez

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář