filmy ke stažení

Film Zlo nikdy nespí ke stažení

stáhnout Zlo nikdy nespí
titulky Rok : 2016 Režie : Mike Flanagan Délka : 97 minut
Horor Thriller
USA 2016

 

Současná největší dětská hvězda Hollywoodu Jacob Tremblay se představuje v novém, intenzivním a nervy drásajícím nadpřirozeném hororu Zlo nikdy nespí.
Poté, co Jessie (Kate Bosworth) a Mark (Thomas Jane) ztratí svého syna, adoptují do své péče 8letého chlapečka Codyho. Cody je nesmírně citlivý a hodný, má však jedno velké tajemství – bojí se usínání. Jessie s Markem zpočátku předpokládají, že jeho averze ke spánku je trauma z jeho předchozích nestabilních domovů a nešťastných rodin, kterými prošel. Brzy ale zjistí něco úplně jiného: Codyho sny se stávají skutečnými, když spí. Jeho snění může být plné přenádherných barev či pro rodiče neuvěřitelných zázraků, jako je chvilkové zjevení jejich mrtvého synka. Codyho noční můry jsou naopak až příliš reálné a všichni tři se pomalu dostávají na pokraj šílenství. Chtějí-li se zachránit, musí se Jessie s Markem vydat na nebezpečné pátrání a nalézt pravdu o Codyho nočních můrách… (Bohemia MP)

 

Hrají :
Jacob Tremblay,Thomas Jane,Kate Bosworth,Annabeth Gish,Scottie Thompson,Dash Mihok,Jay Karnes,Kyla Deaver,Lance E. Nichols,Courtney Bell,Jason Alan Smith,Avis-Marie Barnes,Erika Hoveland,Justin Gordon,Brett Luciana Murray,Natalie Roers

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář