filmy ke stažení

Film Zoolander No. 2 ke stažení

stáhnout Zoolander No. 2
titulky Rok : 2016 Režie : Ben Stiller Délka : 102 minut
Zoolander No. 2 ke stažení
Komedie
USA 2016

 

Vzpomínáte si na Dereka Zoolandera? Svého času byl nejslavnějším manekýnem na světě. Jeho kolekce unikátních pohledů dokázala měnit fyzikální zákony.
Když mu zlosyn Mugatu vymyl mozek, skoro zavraždil malajského premiéra. Zoolander byl též hlavní hvězdou stejnojmenné komedie, o které se mluví jako o kultovní, legendární a absolutně šílené. A protože chtěl její protagonista Ben Stiller jedničku ve všech směrech překonat, museli jsme si všichni pár let počkat na dokonalý scénář.
Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Jeníčkoviovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví. Mrtvé (ale v pravém slova smyslu) začínají být i vybrané hudební celebrity, jejichž násilné konce spojuje jeden zvláštní detail – každého z nich našla policie s grimasou kopírující jeden z unikátních pohledů Dereka Zoolandera. Když takhle dopadne i Justin Bieber, rozhodne se hlavní a velmi sexy vypadající vyšetřovatelka (Penélope Cruz) pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus. Angažuje Dereka a Jeníčka a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga. Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu (Will Ferrell), který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Jeníčka a Dereka uchystal velmi brutální pomstu. Přehlídková mola budou už zase hořet. (Cinemart)

 

Hrají :
Olivia Munn,Benedict Cumberbatch,Kristen Wiig,Penélope Cruz,Will Ferrell,Ben Stiller,Christine Taylor,Macaulay Culkin,Owen Wilson,Billy Zane,Ariana Grande,Justin Bieber,Demi Lovato,Kim Kardashian,Madalina Diana Ghenea,Fred Armisen,Lenny Kravitz,Kanye West,Nathan Lee Graham,Antonio Te Maioho,Kyle Mooney,Cyrus Arnold,Beck Bennett,Hal Yamanouchi,Mika,Doris McCarthy,Lewis Hamilton,Alan Cappelli Goetz,Romuald Andrzej Klos,Orfeo Orlando,Antony Hagopian,Dov Markowich

 Zoolander No. 2 ke stažení

Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Zoolander No. 2 ke stažení

Vložit komentář