Jak stáhnout film
 
Pokud jste si již vybrali svůj film který si chcete stáhnout, stačí jen kliknout na některý z obrázků umístěný vždy pod nadpisem "Vyber soubor ke stažení", viz obrázek. Soubory se nacházejí u každého zde zvěřějněného filmu, soubory jsou aktualizovány automaticky, tím předcházíme tzv. "mrtvým linkům". Každý z obrázků je odkazem na film, pokud tedy vidíme u film 8 obrázků jako je tomu zde, máme na výběr z osmi souborů který je možné stáhnout. Soubory se můžou lišit velikostí, dabingem nebo titulky. Žádný z uvedených souborů není umístěn na tomto serveru, jsou zde umístěny pouze odkazy vedoucí k jejich stažení.
Po kliknutí na soubor budete přesměrováni na stažení konkrétního souboru, viz obrázek níže.
Klikněte na "Stáhnout soubor", poté budete vyzvání k dobití kreditu potřebného ke stažení bez registrace, nebo s registrací. Doporučuji se napřed registrovat, terpve poté si dobít kredit výběrem z ceníku za data která opravdu potřebujete, protože pro stažení bez registrace vám server nabídne ať si dobijete hned za 99,- což je pro stažení jednoho filmu zbytečně moc, viz obrázek níže.

Pro registraci na serveru klikněte ZDE
Po úspěšné registraci a dobítí kreditu můžete stahovat své filmy, pokud jste naším častým návštěvníkem a nabijete svůj účet větší částkou, je pak stahování filmů z movie-arény jednodušší, po kliknutí na obrázek filmu na našem serveru, stačí jen vyplnit uživatelské jméno a heslo a soubor bez zdržování dobíjením kreditu a registrací stáhnout.
 
505 Bad Gateway

Pokud se Vám zobrazí po kliknutí na odkaz filmu "505 bad gateway" tak pro vás bohužel není stahování souborů přístupné. Stahovat soubory mohou jen uživatelé z České a Slovenské republiky.
Jedná se o omezení serveru na kterém jsou soubory umístěny, s čímž bohužel náš server
(movie-aréna.cz) nic neudělá ani nijak neovlivní přístup zahraničních hostů.


Přihlášení k odběru novinek
 
Přihlásit se k odběru novinek (newsletter) může každý kdo chce být informován o nově publikovaných příspěvcích na webu. Stačí vložit svou emailovou adresu na kterou Vám mají být novinky zasílány v pravém sloupci na našich stránkách, viz obrázek níže.
Newsletter je zasílán jednou měsíčně (vždy k prvnímu dni v měsíci) a obsahuje pouze filmy vydané v aktuálním roce za poslední měsíc.
Newsletter neobsahuje filmy které jsou staršího data vydání i přestože jsou na webu nově publikované.
Pokud si přejete svůj odběr zrušit, napiště prosím email se žádostí o zrušení odběru novinek na
email : admin@movie-arena.cz
Do předmětu zprávy napište : Žádost o odhlášení newsletteru
Je nutné, aby email byl odeslán z adresy, pro kterou chcete newsletter zrušit.

Zobrazují se Vám po otevření stránky s filmem nabídky ke stažení souboru, který nijak nesouvisí s popisem filmu ani neodpovídají jeho názvu ?
Je to způsobeno tím, že Movie-aréna pro Vás zobrazuje výsledky hledání pro daný titul filmu, vše se odehrává automaticky a vyhledávání není nijak ovlivňováno ani vybíráno, neumisťujeme na náš web cílené odkazy. Pokud tedy u nějakého filmu neleznete nerelevantní výsledky pro stažení filmu, znamená to, že hledaný film se na serveru nenachází a automaticky zobrazí příbuzně pojmenovaný soubor (někdy i žádný).
Pokud se ale soubor na serveru zas objeví (tím že ho někdo nahraje na některý ze serverů), Movie-aréna ho opět začne zobrazovat až do doby než bude opět smazán.
 
Nerelevantní výsledky