filmy ke stažení

Film Kráska a zvíře ke stažení

stáhnout Kráska a zvíře
titulky Rok : 2017 Režie : Bill Condon Délka : 129 minut
Fantasy Romantický Muzikál
USA 2017

 

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým
způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.

Ve filmu hrají: Emma Watson coby Kráska, Dan Stevens jako zvíře, Luke Evans v roli Gastona, pohledného, ale povrchního vesničana, který se snaží Krásku okouzlit, Kevin Kline coby Maurice, Krásčin otec, Josh Gad jako LeFou, Gastonův ponižovaný kumpán, Ewan McGregor coby svícen Lumiere, Stanley Tucci jako cembalo Maestro Cadenza, Audra McDonald v roli šatní skříně Madame de Garderobe, Gugu Mbatha-Raw jako oprašovátko Plumette, Hattie Morahan v roli čarodějky a Nathan Mack coby čajový šálek Chip. Herecký tým doplňují Ian McKellen coby stojací hodiny Cogsworth a Emma Thompson jako čajová konvice paní Pottsová.

Snímek Kráska a zvíře, inspirovaný stejnojmenným animovaným filmem z roku 1991, režíroval Bill Condon. Scénář napsali Stephen Chbosky a Evan Spilitopoulos, producenty jsou David Hoberman, p.g.a. a Todd Lieberman, p.g.a. ze společnosti Mandeville Films, a vedoucími výroby jsou Jeffrey Silver, Thomas Schumacher a Don Hahn. Hudbu k filmu složil Alan Menken, který získal dva Oscary (nejlepší původní soundtrack a nejlepší píseň) za hudbu k původnímu animovanému filmu, a soundtrack filmu zahrnuje nové nahrávky původních písní od Menkena a Howarda Ashmana, stejně jako tři zcela nové písně, jež napsal Menken společně s Timem Ricem. (Falcon)

 

Hrají :
Gugu Mbatha-Raw,Emma Watson,Luke Evans,Ewan McGregor,Dan Stevens,Kevin Kline,Emma Thompson,Ian McKellen,Stanley Tucci,Josh Gad,Sonoya Mizuno,Hattie Morahan,Audra McDonald,Henry Garrett,Adrian Schiller,Lara Decaro,Michael Jibson,Haydn Gwynne,Nicole O’Neill,Gerard Horan,Lynne Wilmot,Lindy Pieri,Karl Farrer,Abigayle Honeywill,Skye Lucia Degruttola,Cassie Clare,Jane Fowler,Richard Banks,Jimmy Johnston,Norma Atallah,Rudi Goodman,Paul De La Rosa,Dale Branston,Peter Challis,Stephanie Elstob,Charlotte Worwood,Simone Sault,Wendy Baldock,Jacqui Jameson

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář