filmy ke stažení

Film Kubo a kouzelný meč ke stažení

stáhnout Kubo a kouzelný meč
titulky Rok : 2016 Režie : Travis Knight Délka : 101 minut
Kubo a kouzelný meč ke stažení
Animovaný Dobrodružný Fantasy Rodinný
USA 2016

 

Umí vyprávět příběhy tak, že to bere dech. Tím je výjimečný Kubo, hlavní hrdina výpravného animovaného dobrodružství Kubo a kouzelný meč. Stejná schopnost
zdobí i studio Laika, které stvořilo nejen jeho, ale i Koralínu a svět za tajnými dveřmi nebo Škatuláky. Kubo i Laika dokážou zavést své posluchače a diváky do dosud neprobádaných světů, svézt je na mohutné vlně fantazie a vrátit zpátky na zem obtěžkané nezapomenutelným zážitkem.
Chlapci Kubovi tenhle talent pomáhá uživit sebe a nemocnou matku. Den co den opouští jeskyni, ve které společně přebývají, a v přilehlé vesnici ohromuje obyvatele svým vyprávěním, které končí vždy před západem slunce. Domů se musí vrátit před setměním, jinak by ho podle matky mohla stihnout strašlivá kletba. Jednoho večera se však vrátit nedokáže.  A varování se promění ve skutečnost. Najednou si uvědomí, že se stal hrdinou vlastního dobrodružného příběhu. V doprovodu chytré a přímočaré Opice a trochu praštěného Brouka se vydává po stopách svého otce, legendárního samuraje. Jeho cílem je nalezení otcovy zbroje, která mu má pomoci obstát v boji se zlem, které má v úmyslu zničit vše, co mu kdy bylo drahé. Tahle výprava bude mnohem dobrodružnější, strašidelnější a zábavnější než cokoliv z toho, co dosud vyprávěl.
Šéf studia Laika Travis Knight na všech dosavadních filmech pracoval „jen“ jako animátor, až Kubo je jeho první režijní počin. „Není náhoda, že první film, který jsem režíroval, obsahuje všechny věci, které jsem miloval v dětství – fantastické příběhy, samurajské souboje a exotickou japonskou kulturu. Skvělý režisér Zhang Yimou kdysi řekl, že každý kluk chce buď vláčky, nebo dělat filmy o bojovém umění. A já nikdy neměl vláčky,“ vysvětluje Knight. (Cinemart)

 

Hrají :
Charlize Theron,Art Parkinson,Ralph Fiennes,George Takei,Cary-Hiroyuki Tagawa,Brenda Vaccaro,Rooney Mara,Matthew McConaughey,Meyrick Murphy,Minae Noji,Alpha Takahashi,Laura Miro,Ken Takemoto,Aaron Aoki,Luke Donaldson,Michael Sun Lee,Cary Y. Mizobe,Rachel Morihiro,Thomas Isao Morinaka,Saemi Nakamura,Zachary Alexander Rice

 Kubo a kouzelný meč ke stažení

Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Kubo a kouzelný meč ke stažení

Vložit komentář