filmy ke stažení

Film Nejsledovanější ke stažení

stáhnout Nejsledovanější
titulky Rok : 2017 Režie : Jiří Sádek' Délka : 91 minut
Dokumentární
Česko 2017

 

Nejsledovanější, první celovečerní film o fenoménu youtuberů – internetových hvězd první velikosti a tvůrců s milionovým publikem. Zábava zažívá revoluci,
televize je „pro starý“, lidé narození v tomto tisíciletí sledují sociální sítě, YouTube a jeho celebrity – youtubery. Ti mají ohromující sledovanost a vliv, firmy jim nabízejí lukrativní smlouvy, fanoušci propadají hysterii, rodiče panikaří a nechápou, proč mají děti ve věku jejich dětí na sociálních sítích statisíce fanoušků.

Celovečerní film Nejsledovanější konečně ukáže skutečný život youtuberů, to, kdo opravdu jsou. Shopaholic Nicol, Kovy, Pedro, sestry Nicole a Lucka z A Cup of Style, Gabrielle Hecl – šest hvězd displejů se odhalí v jedinečném filmu na plátnech kin. Překvapení čeká nejen na fanoušky, protože youtubeři prozradí, co ještě nikdy neprozradili. Čeká i na rodiče fanoušků, protože mají možnost hvězdy svých dětí konečně poznat. A možná pak už nebudou jen nechápavě kroutit hlavou.

Jeden rok s youtubery. Za tu dobu s nimi štáb navštívil dva kontinenty, čtyři země, natočil stovky hodin materiálu nejen s hlavními protagonisty, ale i s jejich rodinami, přáteli a příznivci. Diváci se tak mohou těšit na unikátní záběry. „Jsem sama zvědavá, jaké pocity ve mně film vyvolá. Zachytil jeden z mých nejtěžších a taky nejzlomovějších roků. Diváci uvidí, že náš život není pořád jenom růžový,“ říká Nikola Čechová neboli Shopaholic Nicol, kterou na Instagramu sleduje přes půl milionu fanoušků.

„Měl by to být nezaujatý, upřímný pohled na to, jak tenhle život vypadá,“ dodává Kovy, který například v dokumentu ukáže i své rodiče. Všichni youtubeři si ostatně pouští štáb opravdu velmi blízko. „Dovolil jsem filmové kameře nahlédnout do mého soukromí tak, jako nenahlíží ani moje osobní kamera,“ vysvětluje otec dvou dětí, který na scéně působí pod přezdívkou Pedro. „Konečně tak lidi uvidí, že to není jenom o tom, že si sednu k počítači a hraju hry.“

Pedro začal natáčet videa o počítačových hrách a ani ho nenapadlo, že se z toho jednou stane jeho profese. Shopaholic Nicol měla po vysoké škole natáčení videí jako svoji vedlejší činnost. Dnes ji sledují statisíce diváků. Studentka herecké konzervatoře Gabrielle Hecl se kvůli natáčení na YouTube potýkala s nesouhlasem svého okolí. Kovy studuje vysokou školu a ve svých videích se vyjadřuje k nejrůznějším tématům od zábavy až po politiku. Sestry Nicole a Lucka bloggují a vloggují pod společným jménem A Cup of Style o módě, zdraví, životním stylu a líčení. (oficiální text distributora)

 

Hrají :
Karel Kovář,Gabriela Heclová,Nikola Čechová,Petr Florián,Lucie Ehrenbergerová,Nicole Ehrenbergerová

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář