filmy ke stažení

Film Proti vlastní krvi ke stažení

stáhnout Proti vlastní krvi
titulky Rok : 2016 Režie : Adam Smith Délka : 99 minut
Akční Drama Krimi Thriller
Velká Británie 2016

 

Tři generace nechvalně známé rodiny Cutlerů žijí jako psanci uprostřed krásného anglického hrabství Gloucestershire. V jedné z nejbohatších části Británie
bydlí v karavanovém táboře a svůj čas vyplňují bezcílným poflakováním, občasným pytláctvím, příležitostnými zlodějinami, plánovanými loupežemi a potyčkami s každým, kdo se jim nelíbí. Neustále se pohybují za hranou zákona, jejich okolí je nesnáší a policie po nich tvrdě jde.

V čele klanu Cutlerů stojí Colby (Brendan Gleeson) a pevnou rukou udržuje ve své kočovné komunitě tradiční životní styl a zvyky. Colby by rád časem předal své vůdcovství synovi Chadovi (Michael Fassbender), ale ten z této vidiny není úplně nadšený.

Chad se totiž na svět vidět dívá i jinou perspektivou než jeho táta. Začíná být rozpolcený mezi rodinnou tradicí kočovníků a chmatáků a s tím spojeným drsným životním stylem a touhou se z tohoto vymanit a postarat se svým dětem a manželce o lepší život a budoucnost. S tím je ale spojený konflikt s otcem, který o ničem příliš nesmlouvá a navíc připravuje loupežnou akci, jejímž cílem je honosný dům plný cenností. Chad zjišťuje, že osud a možnost volby nemusí ležet v jeho vlastních rukou … (Cinemart)

 

Hrají :
Michael Fassbender,Brendan Gleeson,Lyndsey Marshal,Georgie Smith,Rory Kinnear,Killian Scott,Sean Harris,Kingsley Ben-Adir,Gerard Kearns,Tony Way,Barry Keoghan,Ezra Kahn,Alan Williams,Anastasia Hille,Peter Wight,Mark Lewis Jones,Anna Calder-Marshall,George Russo,Carl Grose,Yvonne D’Alpra,Barry McCormick,Billy Cook,Paul Blackwell,Chris Cowlin

 Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Vložit komentář