filmy ke stažení

Film Ten, kdo tě miloval ke stažení

stáhnout Ten, kdo tě miloval
titulky Rok : 2018 Režie : Jan Pachl Délka : 90 minut
Ten, kdo tě miloval ke stažení
Krimi Rodinný
Česko 2018

 

Komediálně laděná rodinná detektivka s předvánoční atmosférou ze známého lázeňského města, z Karlových Varů.

Hlavním vypravěčem příběhu by sice správně
měl být kpt. Kalina (Pavel Řezníček) –  neúplatný policista, milující manžel, skvělý otec a báječný syn v jedné osobě, kdyby se ovšem i ironií osudu hned na začátku filmu nepřesunul při nehodě do metafyzické podoby. Takto jsou jeho možnosti zasahovat do děje jen velmi omezené. Proto se jako duch musí spokojit s tím, že vyšetřování podivných okolností posledního případu přeberou jeho dvě děti a žena Vanda (Soňa Norisová). Stanou se amatérskými detektivy. Naštěstí mají ve svém kriminalistickém týmu také babičku a tchýni v jedné osobě (Eva Holubová) a jednoho životně nepraktického praktického lékaře (Hynek Čermák) …

Nastává nečekaná eskapáda událostí a nahodilých peripetií, komplikujících snahu přímočaře se dobrat k pravdě. Klíčový kompromitující materiál opouští Kalinův sejf prostřednictvím všetečné tchýně, aby byl se dostal do rukou nic netušícího doktora Holoubka a zamotal tak policistům hlavy, kdo je kdo a co je co… Naštěstí škody způsobené „erudovaně“ vedeným vyšetřováním amatérů nejsou katastrofálního rozměru, neb je ze zálohy jistí zkušený starý policajt Heřman (Václav Postránecký), příznačný svým kousavým humorem a životným heslem „spěchej pomalu“.

Vandě se nakonec za pomocí synů podaří rozluštit zaheslovaný soubor v manželově počítači.  Ten jí dá nejen odpověď na všechny otázky vzniklé nedůvěry, ale zejména pomůže úspěšně vyřešit poslední případ kpt. Kaliny.  Spravedlnosti je tak učiněno zadost a všechny pochybnosti se rozplynou jako pára nad hrncem.

Kalinův „anděl“ tak může stát na kůru a s lehkým úsměvem sledovat svou rodinu mačkající se mezi ostatními účastníky vánoční půlnoční mše… (Falcon)

 

Hrají :
Hynek Čermák,Eva Holubová,Lukáš Vaculík,Soňa Norisová,Václav Postránecký,Lívia Bielovič,Pavel Řezníček,Viktor Antonio,Lukáš Příkazký,Jiří Bábek,Jitka Smutná,Tereza Nekudová,Petra Nesvačilová,Ester Kočičková,Robert Nebřenský,Martin Sitta,Miloš Pokorný

 Ten, kdo tě miloval ke stažení

Komentáře (napište Váš názor na film, Váš komentář může zajímat i ostatní)

Ten, kdo tě miloval ke stažení

Vložit komentář