filmy ke stažení

Film Anděl Páně 2 ke stažení

stáhnout Anděl Páně 2
titulky Rok : 2016 Režie : Jiří Strach Délka : 90 minut
Rodinný / Pohádka
Česko, 2016

 

Anděl Páně 2 je volným pokračováním úspěšné vánoční pohádky s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích.
Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské
brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná.
Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl – popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských“ zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.
Pohádka Anděl Páně vznikla před deseti lety a brzy se stala pohádkovou klasikou. Patří k divácky nejúspěšnějším televizním titulům, je každoročně ozdobou vánočního programu s vysokou sledovaností.
Cílem volného pokračování Anděl Páně 2 je přivést na plátna kin opět charaktery obou hlavních postav Petronela a Uriáše  a  při zachování poetiky  prvního dílu vytvořit zcela nový,  originální příběh, který pobaví v kinech celou rodinu.

 

 

Hrají :
Jiří Dvořák,Ivan Trojan,Vica Kerekés,Jiří Bartoška,Boleslav Polívka,Vojtěch Dyk,Pavel Liška (I),Stanislav Majer,Marek Taclík,Marián Labuda,Jiřina Bohdalová,Josef Abrhám,Aňa Geislerová,Veronika Žilková,Martin Huba,Petr Čtvrtníček,Gabriela Osvaldová,Klára Issová,Michal Horáček,Lucie Bílá,Anna Čtvrtníčková,Karel Smyczek,Jaroslav Plesl,Matěj Hádek,Zdena Sajfertová,Jiří Fero Burda,Karel Vávrovec,Lenka Barilíková,Renata Rychlá,Viktor Preiss,Viktor Antonio

 Vložit komentář