filmy ke stažení

Film Novomatic: Firma, jejíž hry znají hráči po celém světě ke stažení

titulky Rok : Režie : Délka :

Tentokrát se nejedná o výrobce počítačových her, nýbrž o výrobce her hazardních. Hry rakouské firmy Novomatic najdete v mnohých online i kamenných kasinech, dost možná jste už také nějakou zahlédli.

Novomatic má za sebou opravdu dlouhou historii. Společnost byla založena před více než 80 lety jako výrobce her pro kamenná kasina. Online kasina v té době pochopitelně ještě neexistovala, v domácnostech nebyl ani internet. Firma se však postupně vyvíjela a příchod moderních technologií ji rozhodně nezaskočil.

Sázka na funkčnost a hratelnost

Spousta dodavatelů softwaru pro kasina se zaměřuje hlavně na efekty a animace, Novomatic jde na věc z opačného konce. Herní automaty od Novomatic nejsou jen obyčejné ovocné automaty. Mnoho z nich přichází se skvělými motivy, slavná je například Book of Ra v egyptském stylu. Tento motiv se nejdříve objevil na klasických výherních automatech, dnes ho samozřejmě najdete i na online variantách. Vzhledem k popularitě musel vývojář vytvořit další dvě pokračování, no podívejte se na Endorphina kasina online.

Od Novomatic pochází také Lucky Lady’s Charm, Sizzling Hot, Lord of the Ocean či Dolphin’s Pearl.

Nezapomíná se na bonusy

Novomatic zachovává staré dobré osvědčené způsoby, jak přilákat zákazníky. Ve svých automatech nabízí otočení zdarma, speciální symboly a další způsoby, díky nimž si hráči připadají, že už mají výhru na dosah.

Proč hráči milují hry od Novomatic?

Novomatic je světově proslulým dodavatelem softwaru pro online i offline kasina. Jeho produkty milují hráči z celého světa a existuje k tomu rovnou několik důvodů:

  • Má zajímavé a snadno rozpoznatelné hry s různou tématikou.
  • Software je rychlý a spolehlivý, ideální pro spuštění přímo v prohlížeči.
  • Rozhraní je intuitivní a snadné na ovládání.
  • Výsledky jsou doopravdy spravedlivé.

 

Vložit komentář